Tere tulemast!

Tallinna Toomkool (edaspidi Toomkool) on XIII sajandil asutatud ning XX sajandil keeruliste ajaloosündmuste mõjul tegevuse katkestanud Tallinna Toomkooli (Domschule zu Reval) kristliku kultuuripärandi edasikandja ja tegevuse jätkaja.

Tallinna Toomkool on Eesti vanim tegutsev kool. Tallinna vanalinnas asuvas koolis on kristlik väärtuskasvatus (ladina- ja saksakeelsed mõtteterad, usuõpetus, kaplan), sõbralikud inimsuhted, inglise keele süvaõpe emakeele meetodil 1. klassist huviringina (5 tundi nädalas), eraldi poiste ja tüdrukute klassid, väikese õpilaste arvuga klassid (kuni 16 õpilast igas klassis), saksa keel 3. klassist, prantsuse või vene keel 6. klassist ja erinevad huviringid (folkloor, prantsuse keel, vene keel, programmeerimine, koorilaul, matemaatika, kannel, rahvatants, viiul).

Tallinna Toomkooli Apteegi tänava maja

Anneta                        LOE EDASI