TALLINNA TOOMKOOL       Schola cathedralis Tallinnensis

Toompäevadel külastab Toomkool Kaarli Kooli

6.-13. oktoobrini toimuvad XIII Toompäevad. Sel korral toimuvad need koostöös Toomkoguduse ja Kaarli kogudusega. Toompäevade raames on plaanis 9. oktoobril viia läbi Toomkooli ja Kaarli Kooli õpilaste vahetus. 

Toomkooli 1P ja 1T klassi õpilased külastavad Kaarli Kooli 1. klassi. Meie kooli lapsed võtavad kaasa külakosti ja valmistavad ette väikese tutvustava programmi. Toomkooli 2. klasside õpilastele tulevad külla Kaarli Lasteaia vanema rühma õpilased. Nende lasteaias on aastaid olnud tavaks, et 6-aastased lasteaia lapsed külastavad mõnda kooli ja tundi, et näha, mis see „päris“ kool on. Toomkooli 3. klassid külastavad Kaarli Lasteaia Koidu tänava maja. (Koidu 12). Tegemist on lasteaialastega, kes ootavad „suuri koolilapsi“, et nad räägiksid, mis nad koolis teevad.

XIII Toompäevade kava leiab SIIT.

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: