Registreerige õpilane Tallinna Toomkooli eelkooli

Eelkool
Aastast 2014 tegutseb Tallinna Toomkoolis eelkool. Eelkooli õppekava sisaldab lugemist, kirjutamist, arvutamist, inglise keelt, muusikat, loodusõpetust ja käelist tegevust. Õpetajateks on Tallinna Toomkooli klassi- ja aineõpetajad. Eelkoolis õppimine on abiks kooliks ettevalmistumisel, kuid ei taga õppekohta koolis.

Eelkool 2020/2021 õppeaastal
Õppetöö toimub kaks korda nädalas alates septembrist kuni aprillini. Eelkooli õppemaks on 2020/2021 õppeaastal 90 eurot/kuus.
Täpsem info tuleb registeerunud lastevanematele augustikuu jooksul.
Toomkooli eelkooli põhiõpetajaks on Kadri Liimal, Mai-Liis Mäeväli ja Aet Hintsov. Eelkooli tunnid hakkavad olema vastavalt registreerumiseelistustele Apteegi 3 majas. Eelkooli (sh registreerumine käesoleval õppeaastal) kohta võib küsimusi saata ka aadressil: kaisa.marran@eelk.ee.

Eelkooli lastevanematel palutakse registreerida omale Tallinna Toomkooli Stuudiumi ehk e-päeviku konto aadressil https://tallinnatoomkool.ope.ee/auth/, kuhu lisatakse enda ja oma lapse andmed. Seal näeb kõiki tunde ja ka kommentaare ja kalendrit.

Registreerige laps eelkooli
Valige õppeaasta, millal soovite panna oma lapse õppima Tallinna Toomkooli eelkooli

Email again:
Kinnitan, et esmaspäeviti kell 14-17 ja kolmapäeviti kell 14-17 on minu lapsel võimalik osaleda Tallinna Toomkooli eelkoolis: