Vastuvõtt Tallinna Toomkooli eelkooli

Eelkool
Aastast 2014 tegutseb Tallinna Toomkoolis eelkool. Eelkooli õppekava sisaldab lugemist, kirjutamist, arvutamist, inglise keelt, muusikat, loodusõpetust ja käelist tegevust. Õpetajateks on Tallinna Toomkooli klassi- ja aineõpetajad. Eelkoolis õppimine on abiks kooliks ettevalmistumisel, kuid ei taga õppekohta koolis.

Eelkool 2021/2022 õppeaastal
Õppetöö toimub kaks korda nädalas alates septembrist kuni aprillini. Eelkooli õppemaks on 2021/2022 õppeaastal 100 eurot/kuus.

Täpsem info tuleb registeerunud lastevanematele augustikuu jooksul.
Toomkooli eelkooli põhiõpetajaks on Kadri Liimal, Mai-Liis Mäeväli ja Aet Hintsov. Eelkooli tunnid hakkavad olema vastavalt registreerumiseelistustele Apteegi 3 majas. Eelkooli (sh registreerumine käesoleval õppeaastal) kohta võib küsimusi saata ka aadressil: egle.viilma@eelk.ee .

Eelkooli lastevanematel palutakse registreerida omale Tallinna Toomkooli Stuudiumi ehk e-päeviku konto aadressil https://tallinnatoomkool.ope.ee/auth/, kuhu lisatakse enda ja oma lapse andmed. Seal näeb kõiki tunde ja ka kommentaare ja kalendrit.

Registreerige laps eelkooli

Email again: